Sukuseuran hallitukseen kuuluu 12 jäsentä, joista kahden vuoden välein kolmasosa on erovuoroisia. Hallituksen jäsenet valitaan joka toinen vuosi pidettävässä sukuseuran varsinaisessa sukukokouksessa. Hallituksen jäsenistä muodostetaan toimikunnat. Toimikuntiin voidaan kutsua jäseneksi tarvittaessa myös hallituksen ulkopuolisia sukuseuran jäseniä.

Hallituksen jäsenet 2020-2021

  • Markku Pulli, puheenjohtaja, markku.pulli(at)gmail.com
  • Kirsi Raunioniemi, sihteeri, kirsi.raunioniemi(at)gmail.com
  • Marjaana Pulli, varapuheenjohtaja, malla.pulli (at) gmail.com
  • Raili Voipio, rah.hoit., raili.voipio(at)sortavalanpullit.fi
  • Jouni Pulli, jouni.pulli(at)pp1.inet.fi
  • Pirjo Ihamäki, pirjo.ihamaki(at)nic.fi
  • Reijo Pulli, reijo.pulli48(at)gmail.com
  • Jaakko Pulli, jaakko.pulli(at)netikka.fi
  • Ritva Kolari, ritva.kolari(at)hotmail.com
  • Terhi Pulli terhi.pulli (at) jkl.fi
  • Marja Sillantaus marja.sillantaus (at) ramboll.fi
  • Rauno Tuominen tuomisenrauno (at) gmail.fi